Ücretsiz Tanıtım Talebi:               

30 gün boyunca ücretsiz kullanın!
Daha önce hiç muhasebe programı kullanmamış olsanız bile en fazla bir kaç saat içerisinde AYMET ürünlerini kolaylıkla kullanabilirsiniz. Ürünlerimizin tamamı kullanıcı dostudur.
Benzer amaçlı başka ürünlerle kıyasladığınızda çok daha az ücret ödeyerek, daha kaliteli bir ürün ve hizmeti satın almanın yanı sıra, şirketimize özel bir çok avantajdan da faydalanırsınız.
Ürünlerimizi satın aldığınızda, konusunda uzman eğitmenlerimiz tarafından verilen ücretsiz eğitimlerle ürünlerimizi kullanmayı hızlı ve kolayca öğreneceksiniz. Öyle ki aynı gün içerisinde hem kurulum, hem de eğitimlerinizi tamamlayabilirsiniz.
Konusunda uzman teknik destek ekimiz, ihtiyaç duyduğunuzda, isterseniz sizin iş yerinizde, isterseniz internet üzerinden veya telefonla anında destek verirler.Tüm teknik personelimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak şekilde ve müşteri memnuniyetini esas alacak şekilde yetiştirilmektedir.
Şirket kurucularımızın 25 yıllık yazılım ve sektör deneyimi ile şirketimizin 16 yıllık çalışmaları sayesinde müşterilerimize yüksek standartta hizmet veriyor ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için çalışıyoruz. Önceliğimiz daima müşterilerimize kaliteli ürünler ve hizmetler vermektir.
Çok sayıda kurumsal işletmeye ve binlerce kullanıcımıza uzun yıllardır kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu müşterilerimizle birlikte yaşıyoruz. Müşterilerimiz arasında kendi alanında dünyada isim yapmış şirketler olduğu gibi, ülkemizin saygın kamu kuruluşları ile çeşitli dernek ve vakıflar da bulunmaktadır.
Gıda, İnşaat, Turizm, Tekstil, Sağlık, Sanayi, Reklam, Kozmetik, Elektronik, Beyaz Eşya, Teknoloji Mağazaları, Yayınevleri, Oteller, Acentalar, Tarım, Hayvancılık, Poliklinik, Metal, Makina, Reklam, Basın Yayın, Taşımacılık, Ajanslar ve toplamda 50 'yi aşkın birçok sektörde AYMET ürünleri güvenle ve memnuniyetle yıllardır kullanılıyor.
Muhasebe programı ile tam entegre çalışan ve doğrudan muhasebe programı üzerinden yönetilebilen ETicaret programı, Mobil cihazlar üzerinden muhasebe hareketlerini her yerden online takip edebilmeyi sağlayan mobil raporlama yazılımı ve Muhasebe programı ile entegre çalışan Hızlı Satış ve Perakende programı gibi bir çok farklı ürünü sizler için geliştiriyoruz.
Gerek mevcut ürünlerimizi geliştirirken, gerekse yeni ürünler üretirken her zaman önceliğimizi müşterilerimizin isteklerine göre belirliyoruz. Bu sayede müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutuyor ve uzun yıllar birlikte çalışma imkanı buluyoruz. Sizleri de bu mutlu ailemiz içerisinde görmek istiyoruz.